Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

woj body 36lv i gdzie dropic skrzynie AMORA?


frojd983

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc..

mam woja body 36 lv i gdzie mam isc na metki zeby dużo nadropic tych skrzynek amora..

 

Jak słyszalem to te skrzynki tylko lecą z metkow i z bossów.. ??

 

 

 

Te skrzynki z każdego metka lecą.. jakiego sie tlyko dednie ???

 

Gdzie proponujecie isc dropic te skrzynki na 36 lv z bojem???

 

 

 

Prosze o odpowiedz...

 

Jutro wstaje o 3 w nocy i ide dropic... na s16( serwandes))

 

Gdzie to dropic???

Opublikowano

m2 nie polecam jeśli bd lecieć tak jak na hallowen klucze to gowno tam dropniesz juz lepiej zrobic dropa 12lvl na metki w m1 sam dropiac mialem klucz do 3/4metek ale bilem na bialym lwie ;)

na pustynie idz lub doline

 

 

@edit

 

pustynia gon na pustynie kolega bez x2 drop wczoraj od 15 do 22 z przerwami np na obiad 49szkat

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

czesc..

mam woja body 36 lv i gdzie mam isc na metki zeby dużo nadropic tych skrzynek amora..

 

Jak słyszalem to te skrzynki tylko lecą z metkow i z bossów.. ??

 

 

 

Te skrzynki z każdego metka lecą.. jakiego sie tlyko dednie ???

 

Gdzie proponujecie isc dropic te skrzynki na 36 lv z bojem???

 

 

 

Prosze o odpowiedz...

 

Jutro wstaje o 3 w nocy i ide dropic... na s16( serwandes))

 

Gdzie to dropic???

idz na metki do M2 a jak chesz bic bossy to na skalista małpę albo best kapitana

PS nie ma to jak wstać o godzinie 3 zeby sobie podropic ^^

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Orki/pustynia/m2. Nie lepiej zrobić dropka 12-15lvl i dropić z metków w m1?

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...